شركت اچ بی کامپوزیت (آرین ساده) طي سه دهه فعاليت توليدي در داخل كشور با بكارگيري متخصصين و مهندسين مجرب، محصولات خود را مطابق با بهترين كيفيت و بالاترين استانداردهاي بين المللي از جمله

API-15LR، AWWA C950 ، ASTM D-2996 و ASME Section X به روش رشته پیچی (Helical Filament Winding) تولید و به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی عرضه نموده است. محصولات اين شركت در سخت ترين شرايط كاري و صنعتي بكار گرفته شده كه مؤيد توان بالاي فني ـ علمي اين مجموعه مي باشد. مزيد اطلاع از جمله سوابق اجرائي مديران اين شركت در خارج از كشور، همکاری با شرکت Ameron در ایالات متحده (بزرگترین تولید کننده محصولات صنعتی کامپوزیتی بر پایه رزین اپوکسی-GRE) می باشد.

محصولات توليدي اين شركت كه عمدتاً شامل انواع لوله ، اتصالات ، مخازن GRP ، GRV، GREو … مي باشد در طرحهاي پتروشيمي، نفت، گاز و آب وفاضلاب و معادن مورد استفاده قرار گرفته و از لحاظ كمي و كيفي قادر است با بهترين محصولات مشابه خارجي رقابت نمايد.

از ديگر موارد استفاده اين محصولات در خطوط لوله و تأسيسات انتقال نفت و مواد شيميائي، آبرساني، آب آتش نشاني، سيستم هاي كولينگ و… مي باشد. با توجه به اينكه محصولات GRE/GRPدر مقايسه با انواع فلزي آن در مقابل خوردگي و حرارت از مقاومت بسيار بالائي برخوردار ميباشند لذا علاوه بر افزايش طول عمر خطوط لوله تا 50سال باعث صرفه جوئي هاي فراواني نيز مي گردند به همين لحاظ كشورهاي پيشرفته جهان به دلايل اقتصادي و زيست محيطي در حال جايگزيني اينگونه محصولات به جاي انواع فلزي آن مي باشند.

اين شركت به منظور حفظ شرايط رقابتي با ساير توليدكنندگان مشابه خارجي گواهي فني كيفيت را از شركت
BUREAU VERITASدريافت نموده است، پژوهشگاه صنعت نفت نيز محصولات توليدي اين شركت را مورد تائيد قرار داده است و به همين لحاظ اخيراً نام اين شركت در ليست سازندگان داخلي معتبر و مورد قبول (وندور لیست) شركت مهندسي توسعه نفت و خطوط لوله و مخابرات شركت ملي نفت ايران و نيز شركت نفت و گاز پارس درج گرديده است.